Anasayfa / Genel / Bankasızlar da internetten alışveriş yapabiliyor

Bankasızlar da internetten alışveriş yapabiliyor

Türkiye’de finansal hizmetleri kullanıcı odaklı hale getirmek için inovatif çözümler üreten iyzico’nun karma ödeme çözüm olan “iyzico ile Öde”, online alışveriş deneyimini iyileştirmeye devam ediyor. Tüketiciler güvenli, kolay ve hızlı alışverişin keyfini çıkarırken, satıcılar yeni müşterilerle tanışma fırsatları yakalıyor. iyzico ile Öde, ödeme aşamasında işlemi çok daha kısa sürede tamamlamayı mümkün kılarak tüketicelere zamandan tasarruf ettiriyor.

Alışverişte zaman ve mekan sınırlarını kaldıran online alışverişe ve temassız ödeme deneyimi sağlayan online ödeme yöntemlerine ilgi artarak devam ediyor. Bu süreçte satıcılar, web sitelerinde daha iyi bir deneyim sunarak satışlarını artırmayı hedefliyor.

50 binden fazla web sitesinde yüz binlerce iyzico üyesi tarafından kullanılan iyzico ile Öde sayesinde online alışverişlerin ödeme adımı %37 hızlanıyor.

Beklemeden ödeme deneyimi

Araştırmalara göre kullanıcıların %27’si, uzun ve zorlu ödeme sayfaları sebebiyle ödemeyi tamamlamadan sayfayı terk ediyor. Toplam hacim içinde önemli bir yer tutan bu kayıp, ödeme süreçlerini ve alışverişi kolaylaştıran iyzico ile Öde aracılığıyla minimuma iniyor. Uzun ve karmaşık iade süreçleri nedeniyle mutsuz olan tüketiciler, iyzico İle Öde sayesinde vakit kaybetmeden ödeme yaparak alışverişi tamamlıyor.

Dönüşüm oranı artıyor

iyzico ile Öde’nin, kart saklama işlevi sayesinde müşteriler dakikalarca kart bilgilerini girmekle uğraşmıyor. Ödeme sürecini minimum eforla tamamlayan müşteriler sayfadan mutlu ayrılıyor.

Tüm işlemler iyzico Korumalı Alışveriş güvencesinde

iyzico Bakiye ile ödeme, saklı kart ile ödeme, korumalı havale/EFT ile ödeme gibi alternatif ödeme yöntemleri sunan iyzico ile Öde kapsamında yapılan tüm alışverişler, iyzico Korumalı Alışveriş güvencesiyle gerçekleşiyor. Ödemeden teslimata tüm süreçlerde güvenliği üst düzeyde tutan iyzico ile Öde çözümü, tüketicilerin alışverişleriyle ilgili 7/24 canlı destek alabilmesini ve iptal/iade süreçlerini kolayca gerçekleştirebilmesini mümkün kılıyor. Para iadeleri, satıcı onayının ardından tüketicilerin iyzico hesaplarına anında yansıyor.

Bankasızlar da internetten alışveriş yapabiliyor

Hiçbir bankacılık hizmetini kullanmayanlar iyzico ile Öde sayesinde kolay, hızlı ve güvenli ödeme deneyiminin keyfini çıkarıyor. Müşterilerine iyzico bakiye ile ödeme seçeneği sunan satıcılar, banka hesabı bulunmayan milyonlarca kişiye satış yapma fırsatı yakalıyor.

Daha fazla sayfa ziyaretini başarılı satışa dönüştürebilen iyzico ile Öde entegrasyonu tamamen ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor. iyzico ile Öde avantajlarından yararlanmak isteyenler saniyeler içinde sisteme üye olabiliyor.

Pars Kalsiyum Sülfatın Faydaları Nelerdir?

1-) Topraklardaki yarılma çatlamaları engeller.
2-) Bitki Besin elementlerinin alımını hızlandırır.
3-) Bünyesinde bulunan kükürt sayesinde verim artışı sağlar.
4-) Tuzlu topraklarda iyon değişimi sağlayarak tuzu topraktan uzaklaştırır.
5-) Ürün kalitesini arttırır.
6-) Ürünlerde raf ömrünü uzatır.
7-) Fenni gübrelerin yarayışlılığını arttırır.
8-) Mahsullerde minimum yüzde yirmi civarın da verim artışı sağlar.
9-) Toprakları kabartır su tutma kapasitesini önemli ölçüde arttırır.
10-) Toprak işlemede sağladığı kolaylıktan ötürü, tarım makinelerinizin yakıt tasarrufunda büyük rol alır.
11-) Topraktaki fazla rutubetin bertaraf edilmesi sonucunda çok önemli mantari hastalıkların azaltılmasında etkin rol oynar.
12-) İçeriğindeki kükürt sayesinde bitkilerin hastalık ve zirai zararlılarına karşı direncini arttırır.
13-) %29 Kalsiyum Oksit (CaO), %42 Kükürt Trioksit (SO3) içerir.
14-) Yüzeye uygulanan kalsiyum sülfat , toprağa iner ve kök büyümesinin artmasına neden olur.
15-) Tuzlu ve sodyumlu (alkali, çorak) toprakların ıslahına yardımcı olur.
16-) Kalsiyum sülfat başlıca avantajlarından biri, özellikle toprak altlarında bulunan toprak asiditesine eşlik eden alüminyum toksisitesini azaltma yeteneğidir.

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

05523307100-05325466184

www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net,www.kostik.net,www.copper2000.com,www.sepiyolit.net,www.magnezyumoksit.com,www.potasyumsilikat.net,

www.nanomikron.com,www.netyerim.net

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür, nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com,potasyum klorat,payet kostik,bakır tozu,alüminyum tozu,grafit,bakır sülfat,demir sülfat,magnezyum sülfat,mangan sülfat,kalsiyum sülfat,kalsiyum oksit,farma kaolen,naturel kaolen,sırlık kalsit

Diğer Haber

Almanya’da enflasyon verisi, AMB beklentisini güçlendiriyor

Avrupa'nın en büyük ekonomisi Almanya'da enflasyon Kasım'da yavaşladı. Yine bugün açıklanan verilere göre İspanya ve Belçika'da da enflasyon yavaşlayarak Avrupa Merkez Bankası'nın faiz artırım hızını yavaşlatacağı beklentisini güçlendirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.