Anasayfa / otomotiv / MAN, ilk çekici teslimatını yaptı

MAN, ilk çekici teslimatını yaptı

Kırşehir’de ürettiği kaynak suyunu Türkiye’nin dört bir yanına ulaştıran Badem Pınarı, filosunu yeni MAN çekicilerle güçlendirdi.Firma, araç yatırımları kapsamında filosuna kattığı 2 adet yeni nesil TGX 18.470 4×2 BL SA çekiciyi törenle teslim aldı

Üstün nitelikli araçları ve satış sonrası sunduğu hizmet anlayışıyla firmaların güvenilir çözüm ortağı MAN, yeni yılda da araç teslimatlarına hız kesmeden devam ediyor. İnşaattan altyapıya, ulaştırmadan lojistiğe birçok sektörün gözdesi konumundaki MAN, yeni yılın ilk teslimatını ise, Kırşehir’in büyüyen ve yükselen markalarından Badem Pınar’ına yaptı.

Bünyesindeki MAN araçlarının performansından memnun olan Türkiye ambalajlı içme suyu sektörünün önemli firmalarından Badem Pınarı, filosunu 2 adet yeni nesil TGX 18.470 4×2 BL SA çekici ile güçlendirdi. 1950 yılından bu yana mermerden madenciliğe, gazoz üretiminden doğal kaynak suyuna birçok alanda başarılı faaliyetlere imza atan Badem Şirketler Grubu bünyesinde yer alan Badem Pınarı, satın aldığı yeni çekicileri törenle teslim aldı.

Ankara’daki MAN Customer Center’da düzenlenen yeni yılın ilk teslimat töreninde, MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. adına Kamyon Satış Müdürü Doğucan Suyani ve Bölge Satış Yöneticisi Nurettin Aktemur, sembolik anahtarı Badem Pınarı firması Yürütme Kurulu Üyesi Kaan Badem’e teslim etti.

Törendeki konuşmasında MAN ile çalışmaktan duydukları memnuniyeti dile getiren Kaan Badem, şunları söyledi:

“Kırşehir’in yükselen markası olarak, bugün Türkiye’nin dört bir yanına kaliteli ve sağlıklı içme suyu ulaştırıyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz alan itibariyle kalite ve güven kadar devamlılık da büyük önem taşıyor. Özellikle operasyonlarımızın kesintisiz devam edebilmesi adına araç seçiminde titiz davranıyoruz. Bu konuda MAN, ileri teknoloji, dayanıklılık, performans ve düşük işletme maliyetinin yanı sıra satış sonrası sunduğu hizmetlerle bize çok önemli katkı sağlıyor” diye konuştu.

Diğer Haber

Mercedes-Benz StartUP 2021 yarışmasını kazananları açıklandı

Mercedes-Benz StartUP yarışmasının kazananları açıklandı. ‘Ulaşım Çözümleri’, ‘Sosyal Fayda’ ve ‘Jüri Özel Ödülü’ olmak üzere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir