Anasayfa / Ekonomi / Milli sporcuya destek yok

Milli sporcuya destek yok

Avrupa Büyükler Boks Şampiyonası’nda altın madalya kazanan Erivan Barut, kendi bulduğu sponsorun desteğiyle turnuvaya katılabildi. Antrenörüne de Kılıçdaroğlu ile çektirdiği fotoğraf nedeniyle mobbing yapıldı.

CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, Hırvatistan’da düzenlenen Avrupa Büyükler Boks Şampiyonası’nda altın madalya kazanan Milli Sporcu Erivan Barut’un, şampiyonaya ancak kendi imkanlarıyla bulduğu sponsorun desteğiyle katılabildiğini açıkladı. Türkiye Boks Federasyonu’nun ödenek yetersizliği nedeniyle şampiyonaya gidecek sporcu sayısını yarı yarıya azaltıldığını belirten Emir, “Şampiyon sporcumuz Erivan, şampiyonaya ancak sponsor desteğiyle gidebilmiştir. Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın bu konuda kamuoyu vicdanını rahatlatacak bir açıklama yapmasını istiyoruz” dedi.

CHP’li Emir, Erivan Barut’un antrenörü Gürsel Tayan’ın da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile fotoğraf çektirdiği için çalıştığı Munzur Üniversitesi’nde mobbinge maruz bırakıldığını da iddia etti.

Kick Boks sporcusu Erivan Barut, 12-24 Mart tarihleri arasında Hırvatistan’da düzenlenen Avrupa Büyükler Boks Şampiyonası’nda Avrupa Şampiyonu oldu. Murat Emir, Milli Kick Boksçu Erivan Barut’un bu şampiyonaya ancak sponsor desteğiyle gidebildiğini söyledi.

Emir, ödenek yetersizliği nedeniyle milli sporcuların yalnız bırakıldığını belirtti. Hırvatistan’daki şampiyonaya gidecek takımdaki sporcu sayısının, “Ödenek yok” denilerek yarı yarıya azaltıldığını ifade eden Emir, “Takımdan 10’dan fazla sporcunun çıkarıldığı söyleniyor. Kafileden çıkarılan bazı isimlerin, şampiyon sporcumuz Erivan gibi kendi imkanlarıyla Hırvatistan’a gittiğini biliyoruz” diye konuştu.

Erivan Barut’un Hırvatistan’a gidebilmek için masrafları karşılığında federasyona 23 bin TL verdiğini anlatan Emir, şunları kaydetti:
“Merkezi bütçeden 27 milyar 782 milyon 948 bin TL pay alan Gençlik ve Spor Bakanlığı, milli sporcusuna, ‘Başının çaresine bak’ diyor. İş başarıyla övünmek olunca ön sıraya dizilenler, 23 bin TL’lik maliyet karşısında arka sıralara geçiyor. Erivan sponsor desteği buldu ve gitti madalyayı ülkemize getirdi. Erivan gibi yüzlerce gencimiz belki de ekonomik nedenlerle geri planda kalıyor. Bu ayıbın üzerinin örtülmesine izin vermeyeceğiz. Yetkilileri bu konuda hassas davranmaya, kamuoyu vicdanını rahatlatacak bir açıklama yapmaya davet ediyorum.”
FOTOĞRAF MOBBİNG
NEDENİ oldu
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun, Erivan Barut ile antrenörü Gürsel Tayan ile şampiyonanın ardından kutlama için bir araya geldiği öğrenilirken Munzur Üniversitesi yönetiminin antrenöre mobbing uyguladığı öne sürüldü. Fotoğrafın ardından antrenörün görev yerinin değiştirildiğini ve antrenmanlara katılmasının önüne geçildiği iddia edilirken Tayan’ın okuldan izin alamaması nedeniyle Erivan’ın bazı maçlara yalnız çıkmak zorunda kaldığı da iddialar arasında yer aldı.

GAZ BETON ÜRETİMİ VE ALÜMİNYUM PASTA 

GAZ BETON ÜRETİMİ için,dolgu maddesi olarak silis kumu ve kireç kullanılır. Ayrıca bağlayıcı olarak alçı ve beyaz çimento kullanılırken, gaz betonu kabartmak ve gözenek oluşturmak içinse Pars alüminyum tozu ve Pars alüminyum pasta kullanılır. Birde bunu harç haline getirmek için bir miktar su eklenir. Gaz beton üretimi, tamamen teknik bir konudur.

EN UYGUN FİYATLARLA DMRSÜREN KİMYA’DA

Üretiminde Kullanılan Hammaddeler
  • Kuvarsit
  • Çimento
  • Kireç ve alçıtaşıdır.

EN UYGUN FİYATLARLA DMRSÜREN KİMYA’DA

Gaz Beton, Gözenek Oluşturucular

EN UYGUN FİYATLARLA DMRSÜREN KİMYA’DA

Pars alüminyum toz, tehlikeli ve ithal bir malzemedir.Ülkemizde bir çok firma bu tozun kullanımını bırakmıştır. Diğer alüminyum tozlarından farkı aktif özelliğinin fazla oluşudur.

EN UYGUN FİYATLARLA DMRSÜREN KİMYA’DA

Pars Alüminyum pasta,
Pars alüminyumdan farkı su bazlı oluşu ve yarı katı yarı pasta formunda tehlikesiz oluşu kullanım sebebi olmaktadır.

EN UYGUN FİYATLARLA DMRSÜREN KİMYA’DA

Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,dermag deri tabaklama,deri kimyasalları,nanotozlar,pars alüminyum pasta,ferro alaşım tozları,nanomikron tozlar,

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

05523307100-05325466184

www.kimyadeposu.com

www.claypacks.com

www.nanotozlar.com

www.netyerim.net

www.kauçukdergisi.com

Diğer Haber

İşyeri kira artış tavanı belli oldu

Ekim ayı enflasyon verileri üzerinden yapılan hesaplamaya göre Aralık ayında işyerleri kiralarında uygulanabilecek tavan zam oranı yüzde 53,40 gerçekleşti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir