Anasayfa / Eğitimler / Saat Dünyası Casio Bayan Saat Modelleri ile Şenleniyor

Saat Dünyası Casio Bayan Saat Modelleri ile Şenleniyor

İsviçre merkezli olan saat markalarından başında gelen Bomberg watch gerek sahip olduğu farklı tasarımlar gerekse modern saat anlayışı ile ön plana çıkmaktadır. Saat konusunda oldukça eskiye dayanan İsviçre’nin geleneksel anlayışını modern hayat ile tamamlayan saat markası hem erkek hem de bayan saat modelleriyle dikkatler çekmektedir. Birbirinden göz alıcı modellere sahip olan markanın en dikkat çeken ürünü ise Bomberg Bolt 68 koleksiyonudur. Bunun dışında bayan saatlerinde de İsviçre geleneğinin yansıtıldığı görülmektedir. Quartz makine sistemli olan erkek saat modellerinde 45 mm kasa çapı bulunmaktadır. Paslanmaz çelikten olmasından dolayı uzun yıllar kullanım sunan saat modellerinde 100 metre ve üzerinde su geçirmezlik özelliği mevcuttur. Takvim ve kronograf özellikleri de bulunan erkek saat modellerinde siyah ve kahverengi renkleri çok sık bir şekilde tercih edilmektedir. Erkek ve bayan saatlerinde safir kristal cam kullanımı da ihtişamı sağlayan bir başka önemli unsurdur. Ayrıca spor tarzına sahip klasik saat modelleri de vardır. Kordon özelliği ise bayan modellerinde çok daha tasarıma yöneliktir.

Bayan saatleriyle öne çıkan markalardan bir tanesi de Casio olarak bilinmektedir. Klasik tarzlı modelleri olsa da daha çok dijital ve spor modelleriyle tanınan markanın en dikkat çeken özelliği ise renk ve tasarımlar ile yapılan etki olmaktadır. Bayan saat Casio için teknik özellikler sınırlı olmakla birlikte cam ve kordon yapısıyla kadran ve çerçeve bir bütünlüğü sağlaması bakımından yeterli düzeydedir.

Saatler için oldukça önemli olan teknik özelliklerin dışında tasarım farklılıkları da ilgi çekici olmasını sağlayan en önemli hususların başında gelmektedir. Bundan dolayı alınacak saatlerde farklı tasarımlar aranmaktadır. Birçok markanın son modellerinde gerek çerçeve içinde gerekse kordon yapısında tasarımsal değişikliklerin görülmesi de saat dünyası özelinde her geçen gün çok daha mesafe kat etmektedir. Halkalı ya da örgülü modellere sahip markaların yanı sıra safir kristal camlı ve çift renkli kordonlarda ihtişamıyla büyülemektedir. Ayrıca kordon üstünde ya da çerçeve içlerinde farklı desen ve motiflerin olması da saatlerin aksesuar olarak kullanılmasından öteye taşımaktadır. Özel gün ve gecelerde tercih edilen saatler için farklı elbise konbinleri dahi yapılabilmektedir.

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Diğer Haber

Üniversite öğrencileri pes etmedi, yeni bir ‘otomobil’ geliştiriyor

Gaziantep’te bir grup üniversite öğrencisi, ödüllü elektrikli otomobillerinin yangında kullanılamaz hale gelmesinin ardından yardımseverlerden gelen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.