Anasayfa / Gizlilik Bildirimi

Gizlilik Bildirimi

[vc_row el_class=”td-ss-row”][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

Gizlilik Bildirimi

[/vc_column_text][vc_column_text]
Kuçuk Dergisi internet sitesine giriş yapmakla aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz varsayılacaktır,koşulları kabul etmiyorsanız lütfen internet sitesine giriş yapmayınız.

Kaucukdergisi.com web sitesinin yayın amacı okuyucularına haber sağlamaktır.
Site sayfalarını,şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir,ürünlerimiz ve servislerimiz hakkında bilgi alabilir,haber okuyabilir,video izleyebilir ve diğer hizmetlerimizden yaralanabilirsiniz.

Şahsi bilgi verdiğiniz takdirde, (adres,e-mail,telefon,faks,demografik bilgiler veya müşteri numarası vb.) bu bilgiler,sizin haberiniz ve onayınız olmadan ya da yasal yükümlülük altında bulunmadığı sürece 3. kişi/kuruluşlarla paylaşılmayacaktır.
Bu bilgiler, en yüksek güvenlik ve gizlilik standartlarımızla korunacaktır.

Bu sitenin içerdiği tüm bilgilerin telif hakkı Kaucukdergisi.com’a aittir ve ilgili kanunla ulusal ve uluslararası mevzuat kapsamında hukuki koruma altındadır.
Kullanıcılar yaptıkları yorumlardan ve paylaşımlardan kendileri sorumludur yorumlar içerisinde wholesale aaa replica kullanılan argo kelimeler,kişisel ya da kurumları karalama,rencide etme ve hak ihlali eden yorumlar ve benzeri paylaşımlardan ötürü çıkabilecek yasal sorunlardan tamamen yorumu yazan kullanıcı sorumludur.
Kaucukdergisi.com bu tür paylaşımların olmasına müsade etmeyeceği gibi olası bir hatadan kaynaklanacak kullanıcı taraflı hak ihlali içinde sorumlu değildir.

Gizlilik İlkeleri
Kaucukdergisi.com  internet sitesi kullanıcıların kişisel bilgilerini saklı tutar.
Kişisel bilgiler kullanıcının abonelik bilgilerden oluşur.Bu bilgiler 3. taraflı olarak açık değildir ve hiçbir surette başka bir yerde kullanılmaz ve paylaşılmaz.
Kaucukdergisi.com internet sitesine üye olduğunuzda size ait olan bilgileri gizlilik içerisinde muhafaza eder.Kaucukdergisi.com yazılım itibari ile sistem üzerinde sizden gelen bilgileri şifreleme yoluyla kaydeder ve bu bilgiler sistem yöneticimiz de dahil görünürlüğe kapalıdır. Kullanıcılara ait olan bilgiler güvenlik için sitemiz çalışanlarına da kısıtlanmış durumdadır ve sadece gerekli olduğu durumlarda gerekli kısımlara yetkili personelin erişimi mümkün kılınır.

Bilgi Paylaşımı
Kaucukdergisi.com internet sitesi sizden toplanan kişisel bilgileri sitemize bağlı olmayan 3. şahıslara/taraflara asla kiralamaz, satmaz veya paylaşmaz.
Kullanıcılara ait kişisel ve gizli bilgilerin tümü, güvenli elektronik sistemlerde standartlara uygun olarak saklanmaktadır.Kaucukdergisi.com kullanıcıların kişisel ve hassas bilgileri,kullanıcının onayı olmaksızın hiçbir isim altında,hiçbir nedenle açıklamamayı,söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı garanti eder.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]unnamed[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]