Anasayfa / Ekonomi / Adalar’da kullanılacak elektrikli araçların bir kısmı Büyükada’ya getirildi

Adalar’da kullanılacak elektrikli araçların bir kısmı Büyükada’ya getirildi

Adalar’da faytona koşulan atlara yapılan eziyet ve bakımsızlık nedeniyle fayton taşımacılığına son verilmesinin ardından kullanılacak elektrikli araçların bir kısmı yerlerine ulaştı.

4 VE 14 KİŞİLİK İKİ MODEL VAR

Atlı faytonların yerine kullanılacak elektrikli araçların bir kısmı Büyükada’ya getirildi. 4 kişilik ile 14 kişilik iki modelden oluşan araçların cuma günü gerçekleştirilecek açılışın ardından kullanımının başlaması bekleniyor.

Adalar'da kullanılacak elektrikli araçların bir kısmı Büyükada'ya getirildi

CUMA GÜNÜ AÇILIŞI YAPILACAK

Adalar’da kullanılacak elektrikli araçların bir kısmı Büyükada’ya getirildi. Elektrikli araçlar Büyükada’da bir park alanında konuldu. Elektrikli araçların kullanımının cuma günü gerçekleştirilecek açılış ile başlayacağı öğrenildi. Ada sakinleri araçların fotoğraflarını sosyal medyada paylaştı.

Adalar'da kullanılacak elektrikli araçların bir kısmı Büyükada'ya getirildi Adalar'da kullanılacak elektrikli araçların bir kısmı Büyükada'ya getirildiAdalar'da kullanılacak elektrikli araçların bir kısmı Büyükada'ya getirildi

Kaynak: DHA

Diğer Haber

Abdi İbrahim, Avrupa Şampiyonu milli yüzücü Sakcı’yı desteklemeye devam edecek

- Abdi İbrahim İnsan Kaynakları, Kurumsal İletişim ve Sürdürülebilirlik Grup Başkanı Oğuzcan Bülbül: - "Abdi İbrahim olarak, yeni sporcuların yetişmesine destek olacak projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz"

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir