Anasayfa / Ekonomi / Aydem ve Gediz Perakende’den çiftçilere TarımKart ile ödeme kolaylığı

Aydem ve Gediz Perakende’den çiftçilere TarımKart ile ödeme kolaylığı

ANKARA (AA) – Aydem Perakende ve Gediz Perakende, çiftçilere fatura ödemelerinde kolaylık sağlamak amacıyla QNB Finansbank ile iş birliği yaptı.

Şirketlerden yapılan yazılı açıklamaya göre, çiftçiler, QNB Finansbank TarımKart ile yapacakları elektrik faturası ödemelerinde ilk üç ay için sıfır faizin yanı sıra hasat tarihine kadar vadelendirme ve vade boyunca istedikleri zaman geri ödeme imkanına sahip olacak.

Buna göre, gelirini tarımsal üretimden sağlayan ve çiftçilik belgesi sahibi tüm üreticiler, QNB Finansbank TarımKart’a sahip olarak elektrik fatura ödemelerinde hasat tarihine kadar vadelendirme şansı elde edecek.

İlk üç ay için sıfır faiz uygulanacak iş birliğinde, TarımKart'ın ekstre tarihi, yetiştirilen ürünün hasat tarihine göre yılda bir veya yılda iki ödemeli olarak belirlenecek.

Bu fırsattan yararlanmak isteyen üreticiler, en yakın QNB Finansbank İşletme Bankacılığı Şubesine gelerek, Tarım Kart başvurusunda bulunabilecek.

Üreticiler TarımKart kullanarak fatura ödemelerini Aydem Perakende ve Gediz Perakende Müşteri İlişkileri Merkezlerinde gerçekleştirebilecek.

Diğer Haber

Okyanusların ısınması dünya çapında mercanların dördüncü kez ağarmasına sebep oldu

ABD Ulusal Okyanus ve Atmosfer İdaresi (NOAA) ile Uluslararası Mercan Resifleri Girişimi, insan kaynaklı iklim değişikliği nedeniyle okyanusların ısınmasının mercan resiflerinin dünya genelinde dördüncü defa ağarmasına sebep olduğunu bildirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir