Anasayfa / Dünya / Continental , pvc hortum üretiminini % 20 artırıyor.

Continental , pvc hortum üretiminini % 20 artırıyor.

Teknoloji şirketi Continental, Kuzey Amerika’daki ContiTech PVC hortum ticaretine yaklaşık 12 milyon dolar yatırım yapıyor ve üretim yeteneklerini ve üretim kapasitelerini Mount Pleasant’daki yeni fabrikasında yeni bir uzmanlık merkezi haline getiriyor.
Continental’in endüstriyel akışkan çözümleri işletme birimi genel başkanı Andreas Gerstenberger. “Mt. hem PVC hem de kauçuk hortum operasyonlarında sinerji yaratmamızı ve teknolojileri tek bir çatı altında birleştirmemizi sağlıyor. Kuzey Amerika’daki uzun boy ve PVC hortum kapasitemizi% 20’den fazla artırmak için kapsamlı ve stratejik bir plan çıkarmaktayız. Üretim teknolojisindeki sıçrama, müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha iyi hizmet verebilmek için bize bant genişliği, kapasite ve devam eden destek veriyor “diye ekledi Gerstenberger. Continental, müşterilerimiz ve iştirakçilerimiz için ABD ve Kuzey Amerika imalatıyla pazarda kalmaya kararlıdır.
Continental, 2016 yılında Mt’teki kauçuk hortum operasyonlarında bir tuğla-harç genişleme projesine yaklaşık 8 milyon $ yatırım yaptı.

Diğer Haber

Save the Children, Gazze’de 21 bine yakın çocuğun kayıp olduğunu açıkladı

İngiltere merkezli uluslararası sivil toplum kuruluşu Save the Children, Gazze'de 21 bine yakın çocuğun ailesinden ayrı, enkaz altında, gözaltında olduğunu, isimsiz veya toplu mezarlara defnedildiğini açıkladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir