Anasayfa / spor / Erden Timur ve Okan Buruk’tan şampiyonluk mesajı

Erden Timur ve Okan Buruk’tan şampiyonluk mesajı

İSTANBUL (AA) – Kulübün sosyal medya hesaplarından paylaşılandan videoda Erden Timur ve Okan Buruk sarı-kırmızılı camiaya mesaj verdi.

Timur, camia olarak kenetlenmeleri gerektiğini belirterek, “Nice şampiyonluklar yaşamış, kupalar kazanmış büyük Galatasaray taraftarı, büyük Galatasaray camiası. Geldik son dakikaya. Hepimiz, tüm motivasyonumuzla kenetlenerek, tüm zerrelerimize kadar hissederek, şampiyonluk yolundaki son dakikada sadece sahadaki 11 aslanımız, kenardaki aslanlarımız, Okan hocamızla değil, 35 milyon Galatasaray taraftarıyla mücadele vereceğiz. Bu kararlılık, azim ve inanmışlıkla yapamayacağımız şey yok. 2023’te Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılında 23. şampiyonluğumuzu kazanmıştık. İnşallah 2024’te de 24. şampiyonluğumuzu hep birlikte kutlayacağız.” ifadelerini kullandı.

Okan Buruk ise taraftara mesajında, “Büyük Galatasaray ailesi. Bayrakları hazırlayın. Tarih yine Galatasaray’ı yazacak, mayıslar yine bizim olacak.” diye konuştu.

Muhabir: Emrah Oktay

Diğer Haber

CANiK Team sporcusu, 2024 IDPA Avrupa Şampiyonası’nda şampiyon oldu

- CANiK Team sporcusu ve CANiK Academy sportif atış eğitmeni Alperen Kıvılcım: - "CANiK Academy bünyesinde geliştirdiğimiz ve uygulamış olduğumuz bilimsel ve inovatif antrenman yöntemlerinin modern atıcılığın gelişimine yönelik sonuçlarını görüyoruz"

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir