Anasayfa / Genel / FleetGO ile filonuzu izleyin, analiz edin ve sürekli geliştirin

FleetGO ile filonuzu izleyin, analiz edin ve sürekli geliştirin

Filo yöneticileri için bulut tabanlı bir yönetim platformuna sahip olan FleetGO; araç takip, gerçek zamanlı izleme, sıcaklık, lastik basıncı, yakıt takibi, bölge sınırlama, takograf analizi ve uzaktan-otomatik takograf verisi indirme olanakları sunuyor.

Birçok şirkette araçlar, günlük operasyonların büyük bir parçasıdır. Bu da araç takibinin ne kadar önemli olduğunu gösteriyor. Ancak şirketler için araç takibi, karmaşık ve kapsamlı bir süreçtir. FleetGO, müşterilerine daha etkin, planlı ve akıllı bir “Araç Takip Sistemi” sunuyor. Sahip olunan her aracı FleetGO bulutu içindeki canlı haritada tanımlayarak müşterilerine her zaman araçlarının veya ekipmanlarının nerede olduğunu bildikleri bir iş modeli sunuyor. Canlı sürüş özelliği sayesinde, günlük, haftalık ve iki haftalık sürüş süreleri hakkında anlık bilgiler veriyor. Bu sayede araçlarınızı gerçek zamanlı takip ediyor, analiz ediyor ve filonuzu sürekli geliştirebiliyorsunuz.

Dijital takografların oluşması ve dijital takograflara ilişkin yeni düzenlemeler nedeniyle nakliye yöneticileri ve karayolu taşımacılığı operatörleri, ağır takograf cezalarını önlemek için her zamankinden daha yoğun bir mevzuata uyumu sağlamak zorundalar. Şirketlerin, çalışma saatlerine saygı göstererek ve tüm dijital takograf dosyalarının ve sürücü kartı dosyalarının eksiksiz bir günlüğünü tutarak düzenlemelerine uymaları gerekmektedir.

FleetGO tüm takograf dosyalarının kolaylıkla yönetilmesine yardımcı oluyor. [.ddd] dosyalarının güvenli bir yasal arşivinin tutulmasına ve çalışma saatleri ihlallerinin kolayca tespit edilmesine olanak sağlıyor. Uzaktan Takograf İndirme özelliği ile [.ddd] dosyalarını araçlardan veya sürücü kartlarından manuel olarak indirmeye gerek kalmıyor. FleetGO CubiQ, takografa doğrudan bağlanarak hem araç verilerini hem de sürücü kartı verilerini FleetGO bulutuna yüklüyor. Tüm dosyalar, araçlar veya sürücüler nerede olursa olsun yasal periyotlar içinde otomatik olarak indiriliyor. Böylece hem zamandan hem maliyetlerden tasarruf ederek operasyonel yükü azaltabiliyorsunuz. AB düzenlemeleri ile uyumlu FleetGO, tüm dijital takograf verilerinin otomatik olarak indirilmesini sağlayarak ihlallerden kaçınmanızı sağlıyor.

Canlı sürüş özelliği sayesinde şirketler ve sürücüler, kalan çalışma saatlerini günlük, haftalık ve 2 haftalık olarak takip edebiliyorlar. Bu özellik sayesinde bir sonraki haftanın dinlenme süresinin ne zaman olacağını ve bu sürenin (en az) ne kadar olması gerektiğini de takip edebiliyorlar. Böylece şirketler, sürücüleri riske atmadan için kolayca yolculuk planlayabiliyor, aksaklıkları önleyerek cezalardan kaçınabiliyorlar.

FleetGO’nun gerçek zamanlı ve uzaktan izleme özelliği, araçlarınızın ve sürücülerinizin gerçek zamanlı konumlarına ve seyahat geçmişlerine genel olarak bakış imkânı sunuyor. Uluslararası nakliye firmaları, araçlarının; gerçek zamanlı konum, lastik basıncı, yakıt, sıcaklık takibi gibi değerlerini anlık olarak takip ederek olası aksaklıkları öngörebiliyor, önlem alabiliyor.  Filoları üzerindeki hakimiyetini koruyor. İlettiği anlık bildirim ve uyarılarla COVID-19 sürecinde müşterilerine takip ve kontrol avantajı sağlıyor. Böylece filo yönetim süreçlerindeki zaman ve enerji kaybı, yerini verimliliğe bırakıyor.

Pandemi süresince müşterilerine araç takip avantajı sunduklarına dikkat çeken FleetGO Türkiye Satış Geliştirme Sorumlusu Serkan Balaban: “Karantina altında olduğumuz bu zor süreçte gıda, içecek ve ilaç ürünlerinin yanı sıra özellikle ev ve kişisel temizlik ürünlerinde bir artış söz konusu oldu. FleetGO olarak ısıya duyarlı bu ürünlerin, karantinada bulunan tüketicilere sorunsuz ulaşmasına katkıda bulunduk ve bulunmaya devam ediyoruz.”

FleetGO, iş ortakları ile birlikte çalışarak onların uluslararası filo yönetim süreçlerini geliştirmek için tasarlanmış, kıtalararası sistem ve çözümleriyle hizmet veriyor. Global ölçekteki deneyimleri sayesinde, müşterileriyle birlikte çalışarak ihtiyaçlarını anlamak ve geliştirmek için gerekli bilgi ve uzmanlığını kullanıyor. Hızlı ve sonuç odaklı çözümleriyle müşterilerinin etkin bir filo yönetim süreci inşa etmelerini sağlıyor.

Avrupa’da 5.000’den fazla şirket, her gün operasyonlarını optimize etmek ve maliyetlerini düşürmek için FleetGO’ya güveniyor. FleetGO, uluslararası hizmet üreten bir şirket olarak global pazardaki tecrübesini Türkiye’deki müşterilerinin filo yönetim ihtiyaçlarını karşılamak için kullanıyor. Teknolojiye yaptıkları yatırımlar ve sundukları hizmetlerin sürdürülebilirliği FleetGO’yu rakiplerinden ayırıyor.

Uluslararası lojistik sektöründe öncü FleetGO, iş ortaklarına akıllı filo yönetimi avantajı sağlayan bir teknoloji şirketidir. Başta lojistik şirketlerinin en önemli ihtiyacı olan dijital takograf yönetimi olmak üzere; sürücü ve filo performansı, araç takip sistemi, yakıt ve ısı takibi hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır. Akıllı algoritmalar ve iş zekası uygulamaları ile bütün araç tipleri ve farkı ölçekteki işletmeler için akıllı çözümler geliştiren FleetGO, Avrupa’nın en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketinden biridir. 2010 yılında Hollanda’da kurulan FleetGO’nun, Almanya, İngiltere ve Türkiye’de yerleşik ofisleri bulunmaktadır. Türkiye’deki faaliyetlerine 2019 yılı itibariyle başlayan FleetGO, 2020’nin ilk aylarında sektörlerden birçok firmaya hizmet sunmaya başlamıştır. Avrupa’da 5.000’den fazla şirket her gün, operasyonlarını optimize etmek ve maliyetlerini düşürmek için FleetGO’ya güveniyor. Akıllı çözümleri ile bağlı, akıllı ve kapsamlı bir iş modeli geliştiren FleetGO; global pazardaki tecrübesini Türkiye’deki iş ortaklarının filo yönetim ihtiyaçlarını karşılamak için kullanıyor. Çevreye duyarlı sürüş çözümleri ile öne çıkan FleetGO, akıllı, verimli ve sürdürülebilir bir değer yaratmak için çalışıyor.

Pars Kalsiyum Sülfatın Faydaları Nelerdir?

1-) Topraklardaki yarılma çatlamaları engeller.
2-) Bitki Besin elementlerinin alımını hızlandırır.
3-) Bünyesinde bulunan kükürt sayesinde verim artışı sağlar.
4-) Tuzlu topraklarda iyon değişimi sağlayarak tuzu topraktan uzaklaştırır.
5-) Ürün kalitesini arttırır.
6-) Ürünlerde raf ömrünü uzatır.
7-) Fenni gübrelerin yarayışlılığını arttırır.
8-) Mahsullerde minimum yüzde yirmi civarın da verim artışı sağlar.
9-) Toprakları kabartır su tutma kapasitesini önemli ölçüde arttırır.
10-) Toprak işlemede sağladığı kolaylıktan ötürü, tarım makinelerinizin yakıt tasarrufunda büyük rol alır.
11-) Topraktaki fazla rutubetin bertaraf edilmesi sonucunda çok önemli mantari hastalıkların azaltılmasında etkin rol oynar.
12-) İçeriğindeki kükürt sayesinde bitkilerin hastalık ve zirai zararlılarına karşı direncini arttırır.
13-) %29 Kalsiyum Oksit (CaO), %42 Kükürt Trioksit (SO3) içerir.
14-) Yüzeye uygulanan kalsiyum sülfat , toprağa iner ve kök büyümesinin artmasına neden olur.
15-) Tuzlu ve sodyumlu (alkali, çorak) toprakların ıslahına yardımcı olur.
16-) Kalsiyum sülfat başlıca avantajlarından biri, özellikle toprak altlarında bulunan toprak asiditesine eşlik eden alüminyum toksisitesini azaltma yeteneğidir.

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

05523307100-05325466184

www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net,www.kostik.net,www.copper2000.com,www.sepiyolit.net,www.magnezyumoksit.com,www.potasyumsilikat.net,

www.nanomikron.com,www.netyerim.net

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür, nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com,potasyum klorat,payet kostik,bakır tozu,alüminyum tozu,grafit,bakır sülfat,demir sülfat,magnezyum sülfat,mangan sülfat,kalsiyum sülfat,kalsiyum oksit,farma kaolen,naturel kaolen,sırlık kalsit

Diğer Haber

Teknoloji devi Tencent, Tesla’nın rakibi ile anlaştı

Çinli elektrikli araç üreticisi Nio ve teknoloji devi Tencent, otonom sürüş ve yüksek çözünürlüklü haritalama dahil olmak üzere bazı alanlarda birlikte çalışacaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.