Anasayfa / otomotiv / GEFCO’dan otomotiv lojistiği hizmeti: TRANSANADOLU

GEFCO’dan otomotiv lojistiği hizmeti: TRANSANADOLU

GEFCO Türkiye, TRANSANADOLU ile araç stok sahalarından teslim aldığı otomobilleri, GEFCO vagonları ile İzmit’ten Ankara ve Mersin’e taşıyarak bayilere kapıdan kapıya lojistik hizmeti sunuyor

Küresel multimodal tedarik zinciri uzmanı ve Avrupa’da lider otomotiv lojistiği sağlayıcısı olan GEFCO, Türkiye’de otomobil lojistiğinde önemli bir ihtiyacı karşılamak üzere TRANSANADOLU hizmetini hayata geçiriyor. Otomotiv markalarının yoğun satış taleplerini karşılamaya destek olmak üzere geliştirilen TRANSANADOLU ile GEFCO, araç stok sahalarından teslim aldığı otomobilleri, GEFCO vagonları ile İzmit’ten Ankara ve Mersin’e taşıyarak bayilere kapıdan kapıya lojistik hizmeti sunuyor.

TRANSANADOLU hizmeti kapsamında, İzmit’te bulunan GEFCO veya firma stok sahalarından teslim alınan otomobiller, Ankara’daki adrese iki gün içerisinde teslim ediliyor. Ankara’ya haftada üç sefer düzenleniyor. İki haftada bir İzmit’ten Mersin’e düzenlenen seferlerle ise beş gün içerisinde ilgili bayi adresine kapıdan kapıya teslimat yapılıyor.

Bu süreçte GEFCO, Türkiye’de bulunan büyük otomotiv tedarikçileri ve otomotiv müşterileri için rezervasyon, teslimat öncesi ve sonrası hizmetler, belge yönetimi ve sigorta gibi hizmetler de sunacak. Yarı kapalı, çift katlı, otomobil taşıyıcı GEFCO vagonları, hidrolik özel yapım rampa sistemiyle otomobilleri güvenle taşıyacak. Her bir TRANSANADOLU demiryolu seferinde ise 40 araç taşıyıcı yol trafiğinden çekilerek trafiğin rahatlamasına katkı sunulacak. GEFCO’nun yeni hizmetinin, Ankara’ya haftada 690 otomobil, İzmir ve Mersin’e ise iki haftada 230 otomobil taşıma kapasitesi bulunuyor.

Konuyla ilgili GEFCO Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Birol Karabulut, “COVID-19 pandemisinin lojistik sektörü üzerindeki negatif etkilerini azaltmak ve tedarik zincirinin sorunsuz bir şekilde akmasını sağlamak adına başarılı operasyonlar sunmaya devam ediyoruz. TRANSANADOLU ile otomobil bayileri için kapıdan kapıya nakliye ve kapsamlı takip hizmeti sunarak, Türkiye’deki otomotiv müşterilerimizin, tedarikte kapasite problemi yaşamaksızın, iş süreçlerinin hızlanmasına önemli bir katkı sunuyoruz.” dedi.

TRANSANADOLU hizmetinin ilk etapta üç ay sürmesi planlanıyor. Bölgedeki lojistik taleplerin artması halinde hizmet süreci uzatılabilecek.

Pars Kalsiyum Sülfatın Faydaları Nelerdir?

1-) Topraklardaki yarılma çatlamaları engeller.
2-) Bitki Besin elementlerinin alımını hızlandırır.
3-) Bünyesinde bulunan kükürt sayesinde verim artışı sağlar.
4-) Tuzlu topraklarda iyon değişimi sağlayarak tuzu topraktan uzaklaştırır.
5-) Ürün kalitesini arttırır.
6-) Ürünlerde raf ömrünü uzatır.
7-) Fenni gübrelerin yarayışlılığını arttırır.
8-) Mahsullerde minimum yüzde yirmi civarın da verim artışı sağlar.
9-) Toprakları kabartır su tutma kapasitesini önemli ölçüde arttırır.
10-) Toprak işlemede sağladığı kolaylıktan ötürü, tarım makinelerinizin yakıt tasarrufunda büyük rol alır.
11-) Topraktaki fazla rutubetin bertaraf edilmesi sonucunda çok önemli mantari hastalıkların azaltılmasında etkin rol oynar.
12-) İçeriğindeki kükürt sayesinde bitkilerin hastalık ve zirai zararlılarına karşı direncini arttırır.
13-) %29 Kalsiyum Oksit (CaO), %42 Kükürt Trioksit (SO3) içerir.
14-) Yüzeye uygulanan kalsiyum sülfat , toprağa iner ve kök büyümesinin artmasına neden olur.
15-) Tuzlu ve sodyumlu (alkali, çorak) toprakların ıslahına yardımcı olur.
16-) Kalsiyum sülfat başlıca avantajlarından biri, özellikle toprak altlarında bulunan toprak asiditesine eşlik eden alüminyum toksisitesini azaltma yeteneğidir.

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

05523307100-05325466184

www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net,www.kostik.net,www.copper2000.com,www.sepiyolit.net,www.magnezyumoksit.com,www.potasyumsilikat.net,

www.nanomikron.com,www.netyerim.net

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür, nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com,potasyum klorat,payet kostik,bakır tozu,alüminyum tozu,grafit,bakır sülfat,demir sülfat,magnezyum sülfat,mangan sülfat,kalsiyum sülfat,kalsiyum oksit,farma kaolen,naturel kaolen,sırlık kalsit

Diğer Haber

Mobil oyuna 450 milyon dolar harcadık

HANDE BERKTAN Kolay erişilebilir ve eğlenceli oluşuyla pandemide popülerliği artan mobil oyun pazarı dünyada 116 milyar dolar, Türkiye'de ise ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.