Anasayfa / Ayın Konusu / Goodyear en iyi çekiş lastiğini piyasaya sundu.

Goodyear en iyi çekiş lastiğini piyasaya sundu.

Goodyear Lastik ve Kauçuk Şirketi, her koşulda kendine güvenen bir çekiş gücü isteyen sürücüler için mükemmel bir lastik geliştirdi.

Goodyear Assurance WeatherReady; Yağmur ,sulu kar  veya yollar kaygan olsa bile  lastik tüketicileri için , tüm mevsimlere uygun özellikler sunuyor.Bu lastik, 15 inç ila 20 inç boyutlarında, geniş bir yelpazede mevcut. Lastik aşınması gibi yeni çekiş sağlamak için gelişen çekiş yivleri içeren Goodyear Hava Reaktif teknolojisi; Hava değiştikçe dönüşlerde öngörülebilir çekiş sağlayan 3D TredLock teknoloji bıçakları; Herhangi bir havada çekiş için asimetrik taban; Yağmurda kararlı bir kontrol için suyun dışına iten süpürme izi olukları; Ve kar ve buz üzerinde güvenilir bir tutuş sağlayan zig-zag ısırma kenarları gibi özellikleri ile en iyi çekişli lastik için  istikrarı sağlıyor.Tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamak için müşteriler   ile birlikte ortak olarak geliştirildi. Goodyear ,tasarım süreci boyunca, müşterileri ile  performans gereksinimlerini, ürün görünümünü ve diğer özelliklerle ilgili olarak işbirliği yaptı. Goodyear yetkilileri ,Popüler araçlardan   Toyota Camry, Corolla ve Highlander; Ford Edge, Escape ve Explorer; Honda  Sivil ve CR-V; Hyundai Sonata ve Santa Fe; Nissan Altima ve Rogue; Ve Chevrolet Cruze ve Equinox için çekiş lastiklerinin uygun olduğunu belirttiler.

 

Diğer Haber

Iğdır’daki Üçkaya Gölü’nün turizme kazandırılması için çalışma başlatıldı

Kamp ve doğa yürüyüş alanları, bungalov evler, tırmanış duvarlarının yapılacağı bölgeye daha fazla turist çekilmesi ve kentin ekonomisine katkı sağlanması hedefleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir