Anasayfa / Ekonomi / Hayat Finans’tan 5 bin liraya kadar nakit iade imkanı

Hayat Finans’tan 5 bin liraya kadar nakit iade imkanı

İSTANBUL (AA) – Hayat Finans, ihtiyaç kredisinden (ihtiyaç finansmanı) faydalanan müşterilerine kullanılan kredide 5 bin liraya kadar nakit iade ediyor.

Bankadan yapılan açıklamaya göre Türkiye'nin ilk dijital bankası Hayat Finans, şubesiz olmanın getirdiği maliyet avantajını müşterileriyle paylaşarak en son geliştirdiği ihtiyaç kredisinde 5 bin liraya kadar nakit iadesi sağlıyor.

Tavan tutarın 200 bin lira olduğu kredide, 36 aya kadar taksitlendirme imkanı sunuluyor.

Hayat Finans'ın mevcut müşterileri, Hayat Finans Mobil uygulamasına giriş yaparak ihtiyaç kredisinden anında faydalanabiliyor.

Henüz Hayat Finans müşterisi olmayanlar ise mobil uygulamayı indirerek görüntülü görüşme ile dakikalar içinde müşteri olup başvuru yapabiliyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Hayat Finans Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı M. Necati Özdeniz, Türkiye'nin dijitale doğan ilk bankası olarak şubesiz olmanın sağladığı faydaları müşterileriyle paylaşmaya devam edeceklerini belirterek, Hayat Finans'ın esnek ödeme seçenekleri ve cazip kar payı oranları sunan kredi çeşitliliği ile müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmak için “şube yoksa masraf yok, masraf yoksa fayda çok” demeye devam edeceklerini kaydetti.

Diğer Haber

İzmir’de akıma kapılan 2 kişinin ölümüne ilişkin 14 şüpheli hakkında tutuklama kararı

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, "Gözaltına alınan 27 şüpheli adliyeye sevk edilmiş, 14 şüpheli hakkında tutuklama kararı, 7 şüpheli hakkında ev hapsi, 6 şüpheli hakkında yurt dışına çıkış yasağı kararı verilmiştir." dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir