Anasayfa / Ekonomi / Kauçuk Derneği II. Türkiye-Afrika Ekonomi ve İş Forumu duyurusu

Kauçuk Derneği II. Türkiye-Afrika Ekonomi ve İş Forumu duyurusu

Sayın Üyemiz,

Ticaret Bakanlığı yazısına atfen, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’ndan alınan yazıda; Ticaret Bakanlığı ve Afrika Birliği koordinasyonunda ve DEİK organizasyonunda 10-11 Ekim 2018 tarihlerinde İstanbul’da, II. Türkiye-Afrika Ekonomi ve İş Forumunun düzenleneceği, forum kapsamında Afrika kıtasının ticari ve ekonomik gündemine ilişkin paneller, Afrika ülkelerinin temsilcilerince Türk işadamlarına yönelik sunumlar ve eşzamanlı olarak firmalar arası ikili iş görüşmelerinin gerçekleştirileceği, foruma 54 Afrika ülkesinden Ticaret Bakanları ile kıtada faal 8 Bölgesel Ekonomik Topluluğun Genel Sekreterlerin davet edildiği belirtilmektedir.

Bu kapsamda söz konusu organizasyonun hazırlıklarına katkı sağlamak üzere;

– Görev alanlarınızla ilgili Afrika ülkeleriyle yapılan varsa çalışmalar, gündeme getirilmesinde faydalı görülen hususların bildirilmesi,

– Firmalar arası ikili iş görüşmelerinin gerçekleştirilecek olması nedeniyle, foruma katılım sağlamak isteyen üyelerimizin bildirilmesi, istenmektedir.

Sözkonusu foruma katılmak isteyen üyelerimizin ve konuya ilişkin çalışması olan firmaların en geç 18/09/2018 Salı, saat 16:00’a kadar Derneğimizle iletişime geçmeleri rica olunur.

Saygılarımızla,

Kaucukdergisi.com

Diğer Haber

Zorlu Yenilenebilir Enerji’nin halka arzında son viraj

Zorlu Enerji CEO’su Sinan Ak katıldığı Bloomberg HT yayınında "Zorlu Yenilenebilir Enerji'nin halka arzı için 10 gün içinde başvuracağız" dedi. Ak, şu anda önceliklerinin rasyoları düzeltmek olduğunun altını çizdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir