Anasayfa / Ekonomi / Kauçuk Derneğinden İTO VMI Grup Tedarikçi Günü duyurusu

Kauçuk Derneğinden İTO VMI Grup Tedarikçi Günü duyurusu

Sayın Üyemiz,

İstanbul Ticaret Odası (İTO) dan alınan yazıda; İTO “Tedarikçi Günleri” organizasyonu kapsamında, Oda ve VMI Group firması işbirliği ile 1 Ekim 2018  tarihinde  “VMI Grup Tedarikçi Günü” etkinliği düzenleneceği belirtilmektedir. Makine imalat sektöründe faaliyet gösteren VMI Grup firması, Hollanda merkezli olup, 1500’ün üzerinde çalışanı olduğu, 1945 yılında kurulan ve güvenilir ekipman, servis ve çözümleri sunan VMI Grup firmasının 4 kıtada toplam 8 tesisinin bulunduğu, otomobil, kamyon ve otobüs lastikleri üretiminin yanı sıra, kauçuk ekstrüzyon ve kaplama ekipmanlarının da üretimini yaptığı ifade edilmektedir.

Söz konusu organizasyonun, firmanızın küresel ticarette daha etkin bir yer alması adına sizlere çok önemli bir fırsat sunacağı da vurgulanmaktadır. VMI Grup firması satınalma yetkilileri ile görüşmek istemeniz halinde ekte sunulan başvuru formunu doldurup en geç 14 Eylül 2018 tarihine kadar serap.alp@ito.org.tr veya yansanayi@ito.org.tr e-posta adresine iletmeniz ve Derneğimizi bilgilendirmeniz hususu önemle rica olunur.

Saygılarımla,

Kaucukdergisi.com

Diğer Haber

AB’den düzensiz göçle ilgili yeni eylem planı

Avrupa Birliği (AB), Batı Akdeniz ve Atlantik bölgesinden düzensiz çıkışların önlenmesi, kaynak ülkelere dönüşlerin desteklenmesi ve yasal göçün teşvik edilmesi gibi unsurların yanı sıra özellikle havayollarının göçmen taşımacılığı için kötüye...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir