Anasayfa / Kauçuk / Lastik jantlarından sonra , plastik borulara sıkışan yavru kedilere dikkat!

Lastik jantlarından sonra , plastik borulara sıkışan yavru kedilere dikkat!

DENİZLİ’nin Buldan İlçesi’nde başı plastik bir boruya sıkışan yavru kedi, itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.

Denizli’nin Buldan İlçesi’nde yavru bir kedi, bugün öğle saatlerinde bir evin bahçesinde bulunan plastik boruya sıkıştı. Başını plastik borunun içine sokan ve çıkaramayan minik kediyi gören çevredekiler, yardıma koştu. Kendi çabalarıyla kedinin başını sıkıştığı yerden çıkarmaya çalışan ancak başarılı olamayan vatandaşlar, durumu itfaiye ekiplerine bildirdi. Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı’na bağlı Buldan İtfaiye Amirliği ekipleri, yavru kediyi kurtarmak için çalışma başlattı. Plastik boruyu kesen ekipler, yavru kediyi sıkıştığı yerden kurtardı. Kurtarılan kediye itfaiye ekipleri tarafından su verildi.

 

Sadece sonbahar ve kış ayları değiş aşırı  sıcaklarda da kediler kendilerine gölge ararken arabaların jantlarında serinleyebiliyorlar.O yüzden arabanızı çalıştırmadan önce biraz kornoya basmakta fayda var.

Bir hayvansever  annesi tarafından terkedilmiş yavru kedi korkmuş bir şekilde kamyonun altında miyavlıyormuş. Ve yoldan geçerken tesadüfen onu duyan adam eğilip minnağı gördüğünde deyim yerindeyse kalbi erimiş.Hemen yavru kedinin resmini çekip eşine yollamış ve şöyle yazmış ” onu eve getirmemi ister misin? ”

Ve bir Kayserili ile yavru  kedinin hikayesi Recep ivedik misali…

 

https://www.youtube.com/watch?v=Qgnc62L_fGE

 

Diğer Haber

CEO’dan İstanbul Havalimanı’nda hesap hatası itirafı…

İstanbul Havalimanı’nın metro planında hesap hatası yapıldığı ortaya çıktı.   İstanbul’un kuzeyine inşa edilen İstanbul …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir