Anasayfa / Ekonomi / PLASTİK SANAYICILAR DERNEĞİNDE BAYRAK DEVİR TESLİMİ

PLASTİK SANAYICILAR DERNEĞİNDE BAYRAK DEVİR TESLİMİ


PAGDER 39’uncu kongre

Ülkemizin sivil toplum kuruluşlarından, Plastik Sanayicileri Derneği (PAGDER) 39. Olağan Genel Kurulu Toplantısını İstanbul’da gerçekleştirdi.
Toplantıda Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürüten Selçuk Gülsün, görevi Kenan BENLİLER teslim etti. Yeni Yönetim Kurulu Başkanı; Kenan Benliler oldu.

Genel kurul toplantısında yönetim kurulu başkanı olarak, Kenan Benlilerin teşekkür konuşması; Çözüm odaklı ve uzlaşmacı bir anlayışla yola çıktıklarını belirterek, “PAGDER olarak  bu dönemde de yılmadan çalışacağımız en önemli konu; ”Eğitim” nitelikli işgücü ve okullarımızla olan iş birliklerimiz olacak. Kenan Benliler “Plastik sektörü, 7.100 firma ve 310.000 kişilik çalışan gücüyle; 50 milyar dolar üretim ve 11 milyar dolar ihracat değeriyle ülkemizin lider sektörlerinden. Uluslararası arenada ülkemizi gururla temsil ettiğimiz sektörümüz de aramızda farklı görüşlere sahip olabiliyoruz. Kapasite olarak büyük ve kuvvetli olan diğer ülkelerin önüne geçebilmek  mücadelemizi arttırmalı ve eksiklerimizin farkında olarak, zenginliklerimize odaklanmalıyız” dedi.
AGDER’de Yeni Yönetim ve Denetim Kurulu Kadroları
PAGDER’in 39. Olağan Genel Kurul Toplantısı sonucu seçilen yeni yönetimi şu isimlerden oluşuyor;
Yönetim Kurulu Asil Üyeleri; Kenan Benliler (Güven El Plastik), Ali Alper Olgun (Boliş Plastik), Burç Angan (Hürmak Makina), Utku Şahin (So Polymer), Volkan Yaprak (Yapraksan Plastik), Hakan Dirgeme (Beno Plastik), Melih Ateşcan (Nüve Plastik), Latife Karabulut (Ekin Makine), Erkan Aydın (Gema Polimer)
Denetim Kurulu Asil Üyeleri; Oğuz Han Gürlek (Gürlek Plastik), Murat İçin (Fortis Plastik), Halil Gökhan Can (Gökhan Plastik)
Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri; Ömer Köstek (Gurbetçiler Plastik), Selahattin Yılmaz (Erka Ambalaj), Hakan Usta (Akso Polimer), Fatma Köktaş (CFN Kimya), Yavuz Çoroğlu (Borbaylar Polimer), Selçuk Tevrüz (İsko Plastik), İsmail Hakkı Özdoğan (Gediz Ambalaj), Ergun Tamer (RTC TEC), Eyüp Taşkın (Eraco İklimlendirme)
Denetim Kurulu Yedek Üyeleri; Tarık Özdemir (Tetra Polimer), İbrahim Emirhan Bora (Bora Plastik), Onur Oral (Roboplas Otomasyon)
 

Diğer Haber

Hayat Finans’tan 5 bin liraya kadar nakit iade imkanı

İSTANBUL (AA) - Hayat Finans, ihtiyaç kredisinden (ihtiyaç finansmanı) faydalanan müşterilerine kullanılan kredide 5 bin liraya kadar nakit iade ediyor. Bankadan yapılan açıklamaya göre Türkiye'nin ilk dijital bankası Hayat Finans, şubesiz olmanın get...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir