Anasayfa / Fuar Takvimi / 2. Uluslararası Katılımlı Kauçuk Kongresi

2. Uluslararası Katılımlı Kauçuk Kongresi

Kauçuk Derneği’nin organize ettiği “2. Uluslararası Katılımlı Kauçuk Kongresi”, 8. Kauçuk Endüstrisi Fuarı ile eş zamanlı olarak, 28-29 Kasım 2014 tarihlerinde İstanbul, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir. Düzenlenecek olan kongrede, sektör çalışanları, çeşitli kamu, özel sektör ve dernek temsilcileri ile bilim insanları ve araştırmacıların buluşması ve kauçuk malzemelerin bileşenleri, şekillendirilmesi, fiziksel özellikleri, yenilikçi kullanım alanları, iş güvenliği ve mevzuatlar gibi konularda güncel bilimsel ve teknik gelişmelerin tartışılması amaçlanmaktadır.

Kongre programındaki oturum ve panellerde farklı alanlardan uzmanların katılımıyla sektördeki gelişmelerin çok yönlü olarak tartışılması hedeflenmektedir. Etkinlik kapsamında, özellikle “Kauçuk Sektöründe Ar-Ge” başlığıyla düzenlenecek olan panelde kauçuk sektörünün malzeme bilimi alanındaki gelişmelerle, yenilikçi uygulama ve üretim teknolojileri ile ilişkisi irdelenecektir.

Kauçuk sektörünün parlayan yıldızı Türkiye’de, Avrupa ve Asya kıtalarının buluştuğu, birçok medeniyetin ve binlerce yıllık tarihi ve kültürel mirasının koruyucusu, dünya başkenti İstanbul’da, 2. Uluslar arası Katılımlı Kauçuk Kongresi’nde buluşmak dileğiyle…

Diğer Haber

Plast Expo fuarı Kasım’da Kiev’de gerçekleştirilecek

Her yıl Ukrayna’nın başkenti Kiev’de gerçekleştirilen Uluslararası Plastik Ticaret Fuarı Plast Expo UA bu yıl …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir