Anasayfa / Fuar Takvimi / Plast Expo fuarı Kasım’da Kiev’de gerçekleştirilecek

Plast Expo fuarı Kasım’da Kiev’de gerçekleştirilecek

Her yıl Ukrayna’nın başkenti Kiev’de gerçekleştirilen Uluslararası Plastik Ticaret Fuarı Plast Expo UA bu yıl 12. kez 24 – 27 Kasım 2020 tarihleri aralığında Uluslararası Sergi Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Ukrayna ekonomisinin gelişimi için gerekli en son bilimsel ve teknolojik başarıların sergileneceği ve dünyadan katılımcı ve ziyaretçilere ev sahipliği yapacak Plast Expo UA’da iş, ekonomik ve ticaret ortaklıklarına katkı sağlanacak.

Katılımcı şirketlerin endüstriyel alanlarda dünyanın yeniliklerini keşfetmesine ve kendi yeniliklerini sergileme ve pazarlama olanaklarını sunulacağı platformda poliüretan sektörüne de özel bölüm oluşturuldu.

Fuar kapsamında düzenlenecek PU FEST UKRAYNA 2020 bölümünde poliüretan alanında uzmanlar için bir uluslararası iş forumu da düzenlenecek. Fuarla ilgili ayrıntılarara www.iec-expo.com.ua/en/plasteng-2020.html bağlantısı üzerinden erişmek mümkün.

Diğer Haber

Üçlü Danışma Kurulu 5 yıl aradan sonra toplanacak

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, çalışma hayatının önemli sosyal diyalog mekanizmalarından olan Üçlü Danışma Kurulu'nu toplamak için harekete geçti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir