Anasayfa / Haberler / Çakan Cilas Kauçuk’ta çalışan işçilerle bir araya geldi.

Çakan Cilas Kauçuk’ta çalışan işçilerle bir araya geldi.

MHP Zonguldak Milletvekili ve adayı Zeki Çakan, Zonguldak’ın Devrek ilçesinde faaliyetini sürdüren Cilas Kauçuk fabrikasında çalışan işçilerle bir araya geldi.

Devrek ilçesinde seçim çalışmalarını tüm hızıyla devam ettiren MHP Zonguldak Milletvekili ve adayı Zeki Çakan; “Devrek ilçesinde sabahın erken vaktinde olan heyelanla ilgili olarak ben ilgilendim” dedi.
Çakan; “Beni az çok tanıyorsunuz, Ben Türkali’den doğma, Zonguldak Terakki Mahallesinde doğan bir babanın evladıyım. 40 yıllık siyasi geçmişim var. Bu zamana kadar 34 yaşında Zonguldak Belediye Başkanı olduktan sonra, Köy Hizmetleri Genel Müdürlüğü ayrıca çok sayıda grup üyeliği ve de en son Enerji, Tabii Kaynaklar Bakanı oldum. Bu siyasi hayatımda heryere hizmetim olmuştur. Bu dönem de seçildikten sonra TBMM’de 28 saat 46 dakika milletvekiliniz oldum. Bu süre zarfında Termik santrallerinden tutun, rödevansa kadar, Alaplı’da fındık bahçelerine giren domuzların bana bilgisi bana ulaşana kadar. Bölgemizde yapılan termik santrallerle ilgili olarak da Muslu ve Çatalağzı Belediye Başkanlarına yazı yazdım. Bakanlık olduğum zamanlarda Devrek ilçemizde bölgenin en büyük barajı olan Köprübaşı barajının temelini attım. Erdemir’e bir gecede 1975 kişiyi kadroya aldık. TTK’ya madenci köylerinden tam 4 bin kişi aldık. Bu madenciler işi babalarından öğreniyor. Başkasına siz baca deseniz size soba bacası, ayak derseniz insan ayağı, domuzbağı derseniz domuz ahırı zanneder. Önümüzde 1 Kasımda seçim yapılacak. Koltuğa 95 yılında oturdum. Her oturduğum koltuğa hizmet yaptım. Oy sizin, karar sizin. Gelin masayı yumruğunu vuracak sizi sizleri temsil edecek milletvekili seçin. Maalesef milletvekilleri seçildikten sonra telefon değiştirir. Ben 23 yıldan bu yana telefonumu asla ve asla değiştirmedim. 23 yıllık telefon numaram 0532 241 20 20’dir. Türkiye iyiye gitmiyor. İşyerleri kapandığı zaman da sizler de bu gidişatın iyi gitmezse fabrikalar kapanabilir” dedi.

 

www.milliyet.com.tr

Pars Kalsiyum Sülfatın Faydaları Nelerdir?

1-) Topraklardaki yarılma çatlamaları engeller.
2-) Bitki Besin elementlerinin alımını hızlandırır.
3-) Bünyesinde bulunan kükürt sayesinde verim artışı sağlar.
4-) Tuzlu topraklarda iyon değişimi sağlayarak tuzu topraktan uzaklaştırır.
5-) Ürün kalitesini arttırır.
6-) Ürünlerde raf ömrünü uzatır.
7-) Fenni gübrelerin yarayışlılığını arttırır.
8-) Mahsullerde minimum yüzde yirmi civarın da verim artışı sağlar.
9-) Toprakları kabartır su tutma kapasitesini önemli ölçüde arttırır.
10-) Toprak işlemede sağladığı kolaylıktan ötürü, tarım makinelerinizin yakıt tasarrufunda büyük rol alır.
11-) Topraktaki fazla rutubetin bertaraf edilmesi sonucunda çok önemli mantari hastalıkların azaltılmasında etkin rol oynar.
12-) İçeriğindeki kükürt sayesinde bitkilerin hastalık ve zirai zararlılarına karşı direncini arttırır.
13-) %29 Kalsiyum Oksit (CaO), %42 Kükürt Trioksit (SO3) içerir.
14-) Yüzeye uygulanan kalsiyum sülfat , toprağa iner ve kök büyümesinin artmasına neden olur.
15-) Tuzlu ve sodyumlu (alkali, çorak) toprakların ıslahına yardımcı olur.
16-) Kalsiyum sülfat başlıca avantajlarından biri, özellikle toprak altlarında bulunan toprak asiditesine eşlik eden alüminyum toksisitesini azaltma yeteneğidir.

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

05523307100-05325466184

www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net,www.kostik.net,www.copper2000.com,www.sepiyolit.net,www.magnezyumoksit.com,www.potasyumsilikat.net,

www.nanomikron.com,www.netyerim.net

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür, nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com,potasyum klorat,payet kostik,bakır tozu,alüminyum tozu,grafit,bakır sülfat,demir sülfat,magnezyum sülfat,mangan sülfat,kalsiyum sülfat,kalsiyum oksit,farma kaolen,naturel kaolen,sırlık kalsit

Diğer Haber

Teknoloji devi Tencent, Tesla’nın rakibi ile anlaştı

Çinli elektrikli araç üreticisi Nio ve teknoloji devi Tencent, otonom sürüş ve yüksek çözünürlüklü haritalama dahil olmak üzere bazı alanlarda birlikte çalışacaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.