Anasayfa / Bilgi Bankası / Dow Corning yeni ürününü piyasaya sundu.

Dow Corning yeni ürününü piyasaya sundu.

Dow Corning® MB25-502 Masterbatch’i piyasaya sundu.
   Bu yeni   masterbatch,  uygun maliyetle ,yüksek oranda
mineral içeren (PE) bileşiklerinin tel ve kablo uygulamaları  için özel silikon teknolijisi ile sınıfının en iyisi olarak  geliştirildi.
  Vidalama torkunu, kalıp birikmesini ve kalıp basıncını düşürerek, malzeme, işleme katkısı olmayan PE bileşiklerine kıyasla, ekstrüzyon üretimini% 110’a kadar artırabilir.
  Yeni Dow Corning MB25-502 Masterbatch, kablolu ve kablolu müşterilerin gereksiz işlevsellik için prim ödemeksizin üretkenliği en üst düzeye çıkarmasını sağlıyor. Dow Corning . daha düşük tork da üretim hızlandırır ve enerji maliyetlerini düşürür. Bu silikon masterbatch aynı zamanda temizleme için sık kesintiler gerektiren kalıp birikmesini ve kalıp basıncını önler.  Dow Corning ürününün maliyet etkinliğine ek olarak, rekabetçi silikon esaslı katkılardan daha düşük yüklemelerde (% 0,5 ila 1,0) son derece verimli. Dow Corning MB25-502 Masterbatch, düşük yoğunluklu PE (LDPE), doğrusal düşük yoğunluklu PE (LLDPE) ve çapraz bağlı PE (XLPE) ile uyumludur. Küresel olarak serbest akışlı peletler halinde sağlanmaktadır. 

Diğer Haber

Dışişleri Bakanı Fidan, PKK’nın Avrupa’daki saldırılarına ilişkin soru önergesini yanıtladı

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, "Yaşanan olaylar, PKK'nın Avrupa'da faaliyet gösterdiği ülkelerde kamu düzenine tehdit teşkil ettiğini bir kez daha ortaya koymuştur." değerlendirmesinde bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir