Anasayfa / Ayın Konusu / DuPont, küresel ambalaj vizyonerlerini arıyor.

DuPont, küresel ambalaj vizyonerlerini arıyor.

DuPont, ambalaj sektörünün en yaratıcı ve yenilikçi uygulamalarını ödüllendirmek için bu yıl 29’uncusu gerçekleştirilen “DuPont Ambalajda İnovasyon Ödülleri”ni düzenliyor. Sürdürülebilirliğin iyileştirilmesine yönelik dünya çapındaki ihtiyacı karşılamayı hedefleyen şirket, küresel ambalaj vizyonerlerini yarışmaya davet ediyor.

DuPont Performans Materyalleri, Etilen Ko-polimerler Başkan Yardımcısı Dale Outhous, “Sektörün en eski, küresel ve bağımsız jürili yarışması olan DuPont Ambalajda İnovasyon Ödülleri, seçkin inovasyonların sektör tarafından doğrulanmasına ve tanınmasına yardımcı oluyor. Küresel jüri heyetimiz ambalaj konusundaki uzmanlığını ve farklı bakış açılarını sunarak, oyunun kurallarını değiştiren ambalaj inovasyonlarını onurlandırmamızı sağlıyor” dedi.

Son başvuru tarihinin 10 Şubat 2017 günü olduğu DuPont Ambalajda İnovasyon Ödülleri’nde yarışmaya katılım ücretsiz olup, başvuru sahiplerinin ambalajlarında DuPont malzemelerini kullanmaları şartı bulunmuyor. Ambalaj sektörü liderlerinden oluşan uluslararası yarışma jürisinin değerlendirme kriterleri arasında; teknolojik ilerleme, sorumlu ambalaj ve gelişmiş kullanıcı deneyimi alanlarında mükemmeliyetçilik bulunuyor. DuPont Ambalajda İnovasyon Ödülleri’ni kazananlar, Mayıs 2017’de açıklanacak.(plastonline)

Diğer Haber

İhracatın yarısından fazlasını sanayi sektöründeki girişimler yaptı

Türkiye'nin geçen yılki ihracatının yüzde 42,3'ünü, ithalatının ise yüzde 60,9'unu büyük ölçekli girişimler yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir