Anasayfa / Ayın Konusu / İktidar da olsa, belediye de olsa insafsızca zam yapıyorsunuz

İktidar da olsa, belediye de olsa insafsızca zam yapıyorsunuz

Fox TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal, zamlardan şikâyet eden vatandaşların haklı olduğunu söyledi.Fox TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin (İBB) toplu ulaşım araçlarında aldığı yüzde 35 oranındaki zam kararının ‘insafsızca’ olmasından yakındı.

“İktidar da olsa, belediye de olsa maalesef zam yapıyorlar”

İETT zam haberi sonrasında, zamlardan şikâyetçi olan vatandaşlara hak veren Portakal, “İktidar da olsa, yerel yönetim de olsa, belediyeler de olsa maalesef zam yapıyorlar. Ve gidişat da bu yönde. Zam yapılması yönünde. Açıklar bir şekilde kapatılması gerekiyor. Ama insafsızca zam yapıyorsunuz” ifadelerini kullandı.Fatih Portakal’dan yüzde 35’lik zam tepkisi: Biri sağdan vuruyor, biri soldan“Bu zamlarla yaşamak zorunda mıyız?”Fatih Portakal, “Bizler bu zamlarla yaşamak zorunda mıyız? Gördüğümüz kadarıyla ekonomimiz de bu durumda. Evet yaşamak zorundayız. Sağdan olmuş soldan olmuş hiç fark etmiyor. Açıklar çok fazla ve maalesef bunun faturasını çeken de ödeyen de biz yurttaşlar oluyoruz” diye konuştu.

Diğer Haber

Mika’nın Kullanım Alanları

TermoPlastiklerde Mika:Doğrudan mekanik özelliklere etki ederek ; termal genleşme katsayısını azaltır büzülmeyi engeller. Buda boyutsal …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir