Anasayfa / Ekonomi / Tarsus Kooperatifi’nin tercihi Renault Trucks T520 oldu

Tarsus Kooperatifi’nin tercihi Renault Trucks T520 oldu

Mersin merkezli Adem Göçer ve Hidayet Şahin firmaları, Türkiye genelinde yurtiçi tenteli taşımacılık operasyonlarına devam ediyor. Daha önce Renault Trucks Premium araçları da kullanan firmalar, test sürüşlerinin ardından ilk defa T serisi çekici alımı yapıyor.

Yeni Renault Trucks T520 çekiciler, firmaları adına Adem Göçer ve Hidayet Şahin’e Erman Ticari Araçlar Genel Müdürü Emrah Deniz ve Satış Müdürü Sinan Mehmet tarafından teslim edildi.

Alım kararlarından önce Renault Trucks T520 yüksek kabin araçları inceleyen Tarsus Şoförler Cemiyeti 2.Başkanı Adem Göçer açıklamasında; “Daha önce kullandığımız Renault Trucks Premium 460 çekinin şoförlerimiz konforundan bizler de performansından ve yakıtından çok memnunduk. Aynı memnuniyeti, Tarsus’ta daha önce T serisi çekicileri alan meslektaşlarımızda da görünce aracı kullanmaya karar verdik. Özellikle yurtiçi taşımacılıktaki ağır yüklerde Renault Trucks T 520 çekicinin performansını ve yakıt tasarrufunu takdir eden meslektaşlarımız var. Araç bakım maliyetleri hakkında da detaylı bilgi aldık ve Renault Trucks satış sonrası hizmetlerinin cazip fiyat avantajlarını öğrendik” diye belirtti.

Tarsus Şoförler Cemiyeti 3.Başkanı Hidayet Şahin ise alım yapmadan önce Renault Trucks T520 yüksek kabin çekiciler ile test sürüşleri gerçekleştirdiklerine değindi; “Aracı dorse ile birlikte denedik. Sürüşlerde çekicinin tüm özelliklerini, performans ve konforunu deneyimledik. İlk fırsatta da aracın alımını gerçekleştirdik” dedi.

Tarsus Kooperatifi’ne ilk Renault Trucks T serisi teslimatları, Mayıs ayında yapılmaya başlandı. Konu ile ilgili bilgi veren Renault Trucks yetkili bayi Erman Ticari Araçlar Genel Müdürü Emrah Deniz; “Araçlarımızdan hem şoförlerin hem de araç sahiplerinin çok memnun kalacağından emindik. Yeni teslimatlarımız, bu memnuniyetin devamı niteliğinde. Tarsus Şoförler Cemiyeti Başkanlarımız Adem Göçer ve Hidayet Şahin’in alımları ile Renault Trucks, Tarsus Kooperatifindeki yerini iyice güçlendirdi. Tüm avantajlarının yanı sıra teslim ettiğimiz araçlar, park kliması ile sıcak iklime sahip bölgelerimizde büyük fark yaratacak ve şoförlerin ev konforunu aratmayacak” şeklinde açıkladı.

Pars Kalsiyum Sülfatın Faydaları Nelerdir?

1-) Topraklardaki yarılma çatlamaları engeller.
2-) Bitki Besin elementlerinin alımını hızlandırır.
3-) Bünyesinde bulunan kükürt sayesinde verim artışı sağlar.
4-) Tuzlu topraklarda iyon değişimi sağlayarak tuzu topraktan uzaklaştırır.
5-) Ürün kalitesini arttırır.
6-) Ürünlerde raf ömrünü uzatır.
7-) Fenni gübrelerin yarayışlılığını arttırır.
8-) Mahsullerde minimum yüzde yirmi civarın da verim artışı sağlar.
9-) Toprakları kabartır su tutma kapasitesini önemli ölçüde arttırır.
10-) Toprak işlemede sağladığı kolaylıktan ötürü, tarım makinelerinizin yakıt tasarrufunda büyük rol alır.
11-) Topraktaki fazla rutubetin bertaraf edilmesi sonucunda çok önemli mantari hastalıkların azaltılmasında etkin rol oynar.
12-) İçeriğindeki kükürt sayesinde bitkilerin hastalık ve zirai zararlılarına karşı direncini arttırır.
13-) %29 Kalsiyum Oksit (CaO), %42 Kükürt Trioksit (SO3) içerir.
14-) Yüzeye uygulanan kalsiyum sülfat , toprağa iner ve kök büyümesinin artmasına neden olur.
15-) Tuzlu ve sodyumlu (alkali, çorak) toprakların ıslahına yardımcı olur.
16-) Kalsiyum sülfat başlıca avantajlarından biri, özellikle toprak altlarında bulunan toprak asiditesine eşlik eden alüminyum toksisitesini azaltma yeteneğidir.

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

05523307100-05325466184

www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net,www.kostik.net,www.copper2000.com,www.sepiyolit.net,www.magnezyumoksit.com,www.potasyumsilikat.net,

www.nanomikron.com,www.netyerim.net

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür, nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com,potasyum klorat,payet kostik,bakır tozu,alüminyum tozu,grafit,bakır sülfat,demir sülfat,magnezyum sülfat,mangan sülfat,kalsiyum sülfat,kalsiyum oksit,farma kaolen,naturel kaolen,sırlık kalsit

Diğer Haber

AB yaptırımlarının Rus petrolüne etkisi nasıl olur?

Avrupa Birliği'nin (AB) Rusya'dan deniz yoluyla ham petrol ithalatına yönelik yaptırımları için geri sayım başlarken, yaptırımların yürürlüğe girmesiyle günlük 1,1 milyon varil Rus petrolünün küresel piyasalarda alıcı bulamayabileceği...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.