Anasayfa / Dünya / Yük taşımaya yönelik “hızlı” elektrikli bisiklet

Yük taşımaya yönelik “hızlı” elektrikli bisiklet

Elektrikli bisiklet pazarına bu sefer Tern imzalı Class 3 HSD S11 dahil edildi. Bir güncelleme olarak gelen bisiklet, dikkat çekmeyi biliyor.

Tern Class 3 HSD S11, yukarıda da belirttiği gibi tamamen yeni tasarlanmış bir elektrikli bisiklet değil. Yapılan güncelleme ile Bosch Performance Line Sport elektrik motoruna geçiş yapan bisiklet, böylelikle ABD özelinde 32 km/s hızdan 45 km/s hıza çıkış yaşıyor. Bu açıdan birçok kullanıcıyı memnun edecek gibi görünen bisiklet, direkt olarak yük taşıma amaçlı tasarlanmış bir seçenek. Elbette bu önde süspansiyon sistemi taşıyan model gündelik olarak da kullanılabilir ancak esas amaç ufak teslimatlar yapmak veya ihtiyaç halinde bir çocuk taşımak olarak görünüyor.

Bazı benzerlerinin aksine ufak lastikleri olan bisiklet, pilinin ortada taşıyor ve Magura imzalı güçlü hidrolik disk frenler kullanıyor. Birçok özelleştirme seçeneği sunulan elektrikli bisiklet, 170 kg‘a kadar yük taşıyabiliyor.

Hırsızlığa karşı yerleşik olarak Abus imzalı kilitle gelen Tern Class 3 HSD S11, aktarımda Shimano Deore XT Shadow+ kullanıyor.

Modelin ABD merkezli açıklana fiyatı 4.199 dolar seviyesinde. Ancak üst düzey özelliklere sahip olan bisiklet, 2021’in başında raflardaki yerini alıyor. Gidonu katlanabilen ve dikey konumda kendi başına durabilen bisikletin menzil değeri ise şimdilik verilmiyor.

Diğer Haber

Medical Point Gaziantep Hastanesi, Prof. Dr. İbrahim Bayram’ı kadrosuna dahil etti

İSTANBUL (AA) - Medical Point Gaziantep Hastanesi, akademisyenlerden oluşan uzman kadrosuna Çocuk Hematolojisi ve Onkolojisi bölümünden Prof. Dr. İbrahim Bayram'ı dahil etti.Hastaneden yapılan açıklamaya göre, Medical Point Gaziantep Hastanesi, akadem...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir