Anasayfa / Haberler / Belediye, boru ve karo kauçuk malzeme alıyor..

Belediye, boru ve karo kauçuk malzeme alıyor..

Çorum Belediyesi içmesuyu boru ve ek parçaları ile EPDM karo kauçuk malzeme alımı için iki ayrı ihale düzenledi.

Çorum Belediye si Destek Hizmetleri Müdürü Leyla Sayın yönetimindeki komisyon huzurunda dün saat 10.00’da düzenlenen ihale ile 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu’nun 19’uncu maddesine göre açık ihale usulü ile EPDM karo kauçuk malzeme alımı gerçekleştirildi.
Belediye’ye ait muhtelif parklarda bulunan spor aletleri ve oyun gruplarının zemininde kullanılmak üzere montaj da dahil 5 bin metrekare karo kauçuk ve 4 bin 500 metrekare yerinde dökme EPDM malzeme alımı için yapılan yaklaşık maliyeti 587 bin 500 TL olan ihalede Osmanlıpark Kent Mobilyaları firmalı 422 bin 500 TL, Has Kauçuk Zemin firması 443 bin 750 TL ve Nejat Pehlivan ise 453 bin TL teklif sundu.
Çorum Belediyesi’nin ikinci ihalesi ise 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu’nun 19’uncu maddesine göre açık ihale usulü ile içmesuyu boru ve ek parçaları satın alınması oldu. Belediye’nin içmesuyu şebeke hattı çalışmalarında kullanılmak üzere 55 kalem içmesuyu boru ve ek parçalarının satın alacağı 1 milyon 478 bin 965 TL yaklaşık maliyeti bulunan ihaleye ise 3 firma katıldı.
İpek Hırdavat’ın 1 milyon 294 bin 740 TL, Plast Su İnşaat’ın 1 milyon 344 bin 818 TL ve Enes Pompa’nın 1 milyon 399 bin 837 TL teklif verdiği ihale ile ilgili bilgi veren Leyla Sayın gerekli belgelerin incelenmesiyle birlikte ihale sonucunun firmalara bildirileceğini vurguladı.

Diğer Haber

Yurt dışına kayıtlı cep telefonları için yeni karar

Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi’nin paylaşımında “Yurt dışında ikamet eden ve beraberinde mobil cihaz getiren vatandaşlarımız, …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir