Anasayfa / Haberler / Samsung Galaxy S7 Active sert plastik ve kauçuk ile kaplandı..

Samsung Galaxy S7 Active sert plastik ve kauçuk ile kaplandı..

Sürekli olarak yeni akıllı telefon modeli üretmesiyle bilinen Samsung’un son modelleri arasında yer alacak olan Samsung Galaxy S7 Active ile ilgili olarak teknik detaylar gün yüzüne çıktı. İlk olarak telefonun teknik özellikleri değil özgün tasarımı tüm dikkatleri üzerine çekiyor. 

Samsung ve Apple’ın bilindiği üzere yeni amiral gemisi modelleri kısa bir süre içerisinde gün yüzüne çıkacak. Samsung’un beklenilen amiral gemisi modellerinin haricinde sürpriz modelleri de satışa sunarak büyük bir sürpriz yapması bekleniyor.

Samsung Galaxy S7 Active modelinin sahip olduğu tasarımla birlikte zorlu koşullara karşı dayanıklı olduğu ve bu amaç doğrultusunda sert plastik ve kauçuk ile kaplandığı görülüyor. 12 MP arka kamera, 5 MP ön kameraya sahip olan Samsung Galaxy S7 Active modelinin ekran büyüklüğü ise 5.1 inçtir. 1440X2560 ekran çözünürlüğündeki Samsung Galaxy S7 Active modeli Super AMOLED ekran teknolojisiyle satışa sunulacak

Diğer Haber

TÜİK’ten enflasyon bültenine tatil ayarlaması

Türkiye İstatistik Kurumu Başkanlığı tarafında yapılan açıklamada, 3 Temmuz 2023'te yayımlanacağı duyurulan Haziran ayı TÜFE ve ÜFE bültenlerinin Kurban Bayramı nedeniyle 5 Temmuz'da yayımlanacağı duyuruldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir