Anasayfa / Genel / AVIS FİLO, B2B EXCELLENCE AWARDS “TÜRKİYE’NİN EN İTİBARLI İŞ ORTAĞI” ÖDÜLÜNÜ KAZANDI

AVIS FİLO, B2B EXCELLENCE AWARDS “TÜRKİYE’NİN EN İTİBARLI İŞ ORTAĞI” ÖDÜLÜNÜ KAZANDI

Türkiye’nin ilk ve en büyük operasyonel araç kiralama markası Avis FiloMarketing Türkiye liderliğinde Kuantum Araştırma ve Deloitte’un uzmanlıklarıyla “Türkiye’nin En İtibarlı İş Ortakları”nı belirlemek amacıyla düzenlenen B2B Excellence Awards kapsamında Uzun Dönem Araç Kiralama kategorisinde birincilik ödülünü kazandı.

Türkiye’nin pazarlama ekonomisine yön veren yayın platformu Marketing Türkiye’nin Kuantum Araştırma desteği ve Deloitte uzmanlığı ile gerçekleştirdiği B2B Excellence Awards ödül törenine Avis Filo adına Otokoç Otomotiv Araç Kiralamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sabri Çimen katıldı. Çimen ödül töreninde yaptığı konuşmada, günümüz dijital çağın deneyim ve itibar ilişkisinin Avis Filo’nun çatı markası olan Otokoç Otomotiv’in perspektifinde öncelikli konu olduğunu belirterek sözlerine şöyle devam etti;

“Türkiye’nin otomotiv sektöründeki ilk yapı taşı olan, 90 yılı aşkın süredir faaliyette olan çatı markamız Otokoç Otomotiv ve 40. yılını kutlayan markamız Avis Filo ile B2B alanında uzun bir yol hikayesine sahibiz. Avis Filo ile uzun dönem araç kiralamada pazar lideriyiz, bununla birlikte önemli olanın niceliği, nitelikle besleyerek; çıtayı sürdürülebilirlik, güven ve memnuniyet ekseninde belirlemek olduğuna inanıyoruz.”

Sabri Çimen Avis Filo’nun 40. yaşını kutladıkları bu senede kazandıkları ödülün ayrı bir gurur ve mutluluk kaynağı olduğunun altını çizerek, “Bu doğrultuda Marketing Türkiye’nin 30 yıllık yolculuğuna ve B2B EXCELLENCE AWARDS’a, emeklerinin karşılığında ödüllendirilen tüm ekip arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum” şeklinde sözlerini tamamladı.

Marketing Türkiye’nin “Türkiye’nin En İtibarlı İş Ortakları”nı belirlemek için Kuantum Araştırma ile birlikte hazırladığı araştırma, 12 ilde 2.800 işletmeyle görüşerek gerçekleştirildi. Yönetim danışmanlığı şirketi Deloitte’un da uzmanlığı ile katkı sağladığı araştırmaya 15 kategoride, “Mükemmellik Marka Modeli” adı altında sorular soruldu. Değerlendirme Bilinirlik Puanı, Müşteriye Verilen Önem, Tanıma ve Beğeni Puanı, Mevcutta Markanın Tercih Durumu olmak üzere dört ana başlık altında dokuz alt kriterdeki sorulara verilen yanıtlar ile gerçekleştirildi.

Otokoç Otomotiv Hakkında;

Koç Topluluğu’nun otomotiv sektöründeki ilk yatırımı olarak 1928 yılında kurulmuş olan ve otomotiv tarihini başlatan Otokoç Otomotiv, bugün; Otokoç, Birmot, Avis, Avis Filo, Budget, Otokoç Sigorta, Zipcar, Otokoç 2. El, Otokoç Parça ve Lastick markalarıyla hizmet veren, Türkiye’nin en büyük otomotiv perakendeciliği, araç kiralama ve araç paylaşımı şirketidir. Birmot çatısı altında Fiat, Alfa Romeo ve Jeep markalarıyla, Otokoç çatısı altında ise Ford, Ford Trucks ve Volvo markalarıyla yeni araç satışı, servis ve yedek parça hizmetleri, toptan yedek parça satışı, sigorta ve finansman, aksesuar satışı, 2. el araç satışı ve araç koruma sistemlerini, özetle tüm otomotiv çözümlerini tek çatı altında müşterilerine sunuyor. Araç kiralamada ise Avis ve Budget markalarıyla kısa dönem kiralama; Avis Filo ile operasyonel kiralama, diğer adıyla filo kiralama; Zipcar markasıyla ise saatlik kiralama yani araç paylaşımı hizmetini müşterileriyle buluşturuyor. Otokoç Otomotiv, Türkiye dahil 9 ülkede (Türkiye, Yunanistan, Azerbaycan, Macaristan, Gürcistan, Kazakistan, Ukrayna, Kuzey Kıbrıs ve Kuzey Irak) toplam 300 noktada “Ulaşım çözümleri sunan yenilikçi, küresel yol arkadaşınız olmak” vizyonu ile faaliyetlerine devam ediyor.

Diğer Haber

Motorine indirim geliyor

Akaryakıt sektörü kaynaklarının verdiği bilgiye göre, bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere motorinin litre …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir