Anasayfa / Dünya / Global PVC katkı maddeleri pazarı ,artıyıyor…

Global PVC katkı maddeleri pazarı ,artıyıyor…

Seattle, WA – Global PVC katkı maddeleri piyasası 2016 yılında 3.05 milyar dolar değerinde ve 2021 yılında 2016’dan 2021 yılına kadar% 6.0’lık bir CAGR ile 4.08 milyar dolara ulaşması bekleniyor.
Global PVC katkı maddeleri piyasaya arz eden stabilizatörler, darbe modifiye ediciler, işleme yardımcıları, yağlayıcılar, plastikleştiriciler olarak sınıflandırılabilinir.
Stabilizatörler segmentinin 2016’dan 2021 yılına kadar en yüksek CAGR’de büyümesi bekleniyor.
Stabilizatörler, UV, hava şartlarına ve ısıya dayanıklılık gibi üstün özelliklerinden ötürü diğer katkılı tiplere göre giderek daha fazla tercih edilir.
Üretim sürecine dayanarak, global PVC katkı pazarının ekstrüzyon segmentinin tahmin döneminde en yüksek CAGR’de büyümesi bekleniyor. Ekstrüzyon öncelikli olarak yüksek miktarda plastiğin işlenmesinde kullanılır. Peletler, granüller, pullar veya tozlar ekstrüzyon makinesine verilir ve yüksek sıcaklıklarda (ekstrüzyon yapılacak plastik türüne bağlı olarak) eritilir.
Uygulamaya göre, boru ve bağlantı parçaları segmentinin 2016 ve 2021 yılları arasındaki en yüksek CAGR’de büyümesi bekleniyor.

Diğer Haber

Otomotiv devi 400 kişiyi işten çıkaracak

Ocak 2021’de Fransız Groupe PSA ile İtalyan-Amerikan Fiat Chrysler Automobiles şirketlerinin birleşmesiyle kurulan ve bünyesinde …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir