Anasayfa / Genel / Kauçuk sektörü firmalarından; TRECO

Kauçuk sektörü firmalarından; TRECO

Kauçuk ürünleri imalat sanayi genel olarak ara malı üreten bir sektör niteliğindedir.  Kauçuk sektörü firmalarından olan TRECO’da kauçuk ham madde ve satışı yapan bir firmadır. TRECO hakkında bilinmeyenler haberimizde.

Kauçuk sektörü firmalarından TRECO, 2002 yılında kauçuk ham madde  ithalatı ve satışı yapmak üzere kurulmuş bir firmadır.

2008 yılı  Kauçuk ham madde işinin bitişiyle kauçuk hamuru üretimine geçiş yapan TRECO, 2014 yılında ortaklık yapısını tek ortaklı olarak değiştirdi.

TRECO 2016 yılı nda ise yeni üretim hattı ortaya çıkarttı.

Treco Kauçuk gerek yerli, gerekse yurt dışında bulunan müşterilerinin talepleri doğrultusunda teknik hamur üretiyor.

žKauçuk ve kauçuk kimyasalları, kauçuk metal yapıştırıcıları  satışı yapan TRECO aynı zamanda kauçuk sektöründe donanımlı satış yetkilileri ile Bursa ve tüm Türkiye de ilgili firmalar ziyaret ederek müşteri memnuniyeti sağlıyor.

TRECO,müşterilerin  proses şartları doğrultusunda  standart karışım formülasyonları ve istenilen şartnamelere uygun formülasyonlar hazırlıyor.

Barkodlama sistemi ile hazırlanan ham maddeler PLC kontrollü makinalarda tam otomatik olarak karıştırılıp, istenilen şekilde hazırlanarak laboratuvar ortamında yapılan test sonuçları ile sevk ediliyor.

TRECO ‘nun ürettikleri arasında makine parkuru ve ambalaj çeşitleri bulunuyor.

Makine parkuru;

  • 110-70. L lik barkodlu 2 ayrı banbury hattı ve 1 adet kalender hattı ile

  • Formül gizliliği sağlayan kimyasal tartım sistemleri

  • Isıtmalı otomatik yağ dozajlama sistemleri

  • 6’lı otomatik karbon dozajlama sistemleri’nden oluşuyor

Ambalaj çeşitleri;

  • Şerit

  • Sonsuz Şerit

  • Slab

  • Şekillendirilmiş Hamur

  • Rulo

Müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde bulundurarak, onlara kaliteli ürün ve hizmeti sunan TRECO,müşteri beklentileri doğrultusunda yeni ürünler ortaya koyan, çalışanlarına verdiği eğitimle hizmet kalitesini sürekli arttırmayı hedefleyen, sürekli geliştirme, iyileştirme ve etkinliğinin sürdürülmesi çalışmalarına önem veren, ürün ve hizmet kalitesini ispatlamış bir kuruluştur.

TRECO teknik ekibiyle sürekli çalışmalar yürütmekte,bu çalışmalar sırasında gerek üniversiteler ile gerekse konusunda uzman yurt içi ve yurt dışı kuruluşlardan destek alıyor.

Kaucukdergisi.com

 

Diğer Haber

Motorine indirim geliyor

Akaryakıt sektörü kaynaklarının verdiği bilgiye göre, bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere motorinin litre …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir