Anasayfa / Genel / Kauçuk 2018 fuarı yaklaşıyor

Kauçuk 2018 fuarı yaklaşıyor

10. İstanbul Kauçuk Endüstrisi Fuarı, 24 – 27 Ekim 2018 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece – İstanbul’da düzenlenecek.

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. ve Kauçuk Derneği’nin iş birliği ile kauçuk sektörünün gelişimine yön verecek  fuar  katılımcı firmaların en son ürün, teknoloji ve yeniliklerini sergileyecekleri, dünyanın farklı ülkelerinden gelen nitelikli ziyaretçilerle markalarını buluşturacakları pazarlama ortamını oluşturarak, gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında yeni iş fırsatları yakalama imkânını sunuyor.

Üretici, tedarikçi, hizmet sağlayıcı, dış ticaret firmaları, eğitim ve danışmanlık kuruluşları beraberinde sektörel sivil toplum kuruluşlarının katılımı ile iki yılda bir hazırlanan Kauçuk Fuarı yeniliklerin, ürün ve gelişen teknolojilerin topluca sergilendiği, ülkemizin ve Avrasya’nın konusunda en önemli ticari platformudur.

Kaucukdergisi.com

Diğer Haber

Küresel piyasalar Yellen’ın sözleriyle dalgalandı

ABD Hazine Bakanı Yellen bankacılık sektörü için gerekirse ek adımlar atabileceklerini söyledi ancak banka hisseleri geriledi. Borsalarda bankacılık dışı hisseler öncülüğünde ılımlı yükselişler yaşandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir