Anasayfa / Genel / Uluslararası Plastik Ambalaj Teknolojileri Kongresi

Uluslararası Plastik Ambalaj Teknolojileri Kongresi

Türk Plastik Sanayicileri Araştırma Geliştirme ve Eğitim Vakfı (PAGEV),5. PAGEV Uluslararası Plastik Ambalaj Teknolojileri Kongresi’ni gerçekleştirecek.

30 Ekim 2018 tarihinde Hilton İstanbul Bomonti Otel’de düzenlenecek olan kongrede plastik ambalaj sektöründe yeni teknolojiler ve trendler, ham madde, pazar, inovatif gelişmeler ve tasarım gibi konular tartışılacak.

“Geleceğin Ambalajları” teması ile gerçekleşecek olan kongrede,temizlik ve kişisel bakım ürünlerinden yiyecek, içeceklere, giyim tekstilden elektronik ürünlerin ambalajına kadar bir çok ürünün dahil olduğu bu grupta plastik ambalaj sektörü mercek altına alınacak.

PAGEV’den yapılan yazılı açıklamada;

“Bildiğiniz üzere plastik ambalajlar yenilikçi teknolojiler sayesinde giderek daha sofistike, hafif ve çok yönlü bir hale gelmiş ve pek çok alanda cam ve kağıt gibi geleneksel ambalajların yerini almıştır. Tüm sektörlerde olduğu gibi plastik ambalaj sektöründe de inovatif ürün geliştiren ve müşterilerine daha fazla katma değer sunan şirketler için gelecekte fırsatlar doğacağı açıktır.

Bu noktadan hareketle devlet kurumlarından, uluslararası kuruluşlardan, üreticilerden ve akademik çevrelerden önemli temsilcilerin yer alacağı kongremiz; ham madde ve pazar, yeni teknolojiler, inovatif gelişmeler, tasarım ve markalaşma gibi konuların tartışılacağı eşsiz bir forum olacaktır” ifadeleri yer alıyor.

Kaucukdergisi.com

Diğer Haber

PLASTİK SANAYICILAR DERNEĞİNDE BAYRAK DEVİR TESLİMİ

PAGDER 39’uncu kongre Ülkemizin sivil toplum kuruluşlarından, Plastik Sanayicileri Derneği (PAGDER) 39. Olağan Genel Kurulu …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir