Anasayfa / Genel / Marka projelerin tercihi ‘izocam’

Marka projelerin tercihi ‘izocam’

İzocam, Türkiye’nin en önemli projelerine  hizmet sunuyor ve yalıtım ürünleri temin ediyor.

İzocam’dan yapılan açıklamaya göre, şirket, son dönemde Ankara, Aydın ve Adana’nın önde gelen projelerine her ihtiyaca uygun ürün ve çözümleri ile imza atmaya devam etti.

Ankara Etlik Hastanesi, İncirliova Jeotermal Santrali ve Adana’da inşa edilen 01 Burda AVM gibi birçok markaların yalıtımları  izocam e ürünleriyle yapılıyor.

Türkerler İnşaat tarafından inşasına devam edilen ve 1 milyon 215 bin metrekarelik bir alana yayılan Ankara Etlik Hastanesi, 2020 yılında tamamlanacak. Proje için tercih edilen İzocamflex, İzocam cam yünü boru, İzocam cam yünü klima levhası ve İzocam cephe levhası, İzocam bayileri Timeks ve Entaş tarafından temin edildi. Projenin cephe uygulamaları Ankara Alüminyum, mekanik tesisat uygulamaları ise Aemec Mekanik, Atakon, Isımas ve Ertek firmaları tarafından gerçekleştirildi. 500 bin metrekare İzocamflex ve cam yünü klima kanalı levhası, 1 milyon metre İzocam cam yünü boru ve 100 bin metrekare İzocam taş yünü cephe levhasının kullanıldığı projeye, İzocam tarafından mühendislik ve proje yönetim desteği de verildi.

Adana’da inşa edilen 65 bin metrekare alan üzerine kurulu 01 Burda AVM’nin klima ve tesisat yalıtımında 35 bin metre İzocam taş yünü boru, 20 bin metrekare İzocamflex kauçuk klima kanalı levhası ve 30 bin metre İzocamflex kauçuk boru ürünleri kullanıldı. Esas Gayrimenkul tarafından inşası gerçekleştirilen projenin yalıtım malzemeleri, İzocam bayisi Timeks tarafından temin edildi. Projenin uygulaması ise Birleşim Mekanik firması tarafından gerçekleştirildi. İzocam tarafından, projeye yalıtım mühendisliği ve proje yönetimi desteği verildi.(AA)

Kaucukdergisi.com

Diğer Haber

Cevdet Yılmaz: Enflasyonda yıl ortasından itibaren belirgin düşüş göreceğiz

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, enflasyonun bu yılın ortasından itibaren düşüşe geçeceğini belirtti. Yılmaz “2026'da ise tek haneli rakamlara tekrar ulaşacağız.”dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir